Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Lakiernik przemysłowy

Data publikacji: 28-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Lakiernik
W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:
- przygotowanie elementów do malowania: szpachlowanie, szlifowanie, oklejanie,
- malowanie dużych elementów za pomocą pistoletu: spojlery, platformy, windy

Nasze wymagania:
- doświadczenie na stanowisku lakiernika lub ukończenie szkoły zawodowej o profilu - lakiernik
- mile widziany samochód na wyjazd

Co oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie
- wynagrodzenie 17 €/h brutto,
- 25% dodatku za pracę w godzinach 23:00 - 2:45 (za minimum 2 godziny).

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.
Oferta pracy tymczasowej.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń