Niemiecka firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku zatrudni od zaraz lakiernika przemysłowego!

Lakiernik przemysłowy

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Drezno
Wynagrodzenie: 2400-2500€ netto
Stanowisko: Lakiernik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki

Niemiecka firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku zatrudni od zaraz Lakiernika przemysłowego!

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Drezna

System 2-zmianowy, od poniedziałku do piątku

Zadania:

lakiernictwo konstrukcji stalowych

Oferujemy:

pracę długoterminową na etacie, umowa z niemieckim pracodawcą

zarobki od 2400€ do 2500€ netto

darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

odzież ochronną

Wymagamy:

doświadczenia

mobliności (samochód i prawo jazdy)

znajomości języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się w pracy: poziom A1/A2

CV wraz z certyfikatami proszę wysyłać na adres E-Mail: m.kuehn pur-montage.de

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, doradzimy, wytłumaczymy, pomożemy!

Zapraszam do kontaktu!

E-mail: m.kuehn pur-montage.de

Tel./WhatsApp: 0049/175 817 1812

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń