Lakiernik przemysłowy, bez znajomości języka

Data publikacji: 20-07-2024
Miejsce Pracy: Asbach-Bäumenheim -NIEMCY
Wynagrodzenie: 14€ brutto/h + 28 € diety dziennie
Stanowisko: Lakiernik

ABC Workto firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdzawpisdo Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jakolakiernik przemysłowy .

OPIS STANOWISKA:

  • Praca w lakierni dla przemysłu lotniczego: helikoptery, wirniki itp…
  • Lakierowanie farbami wodnymi i żywicznymi
  • Praca na dwie zmiany

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie14€ brutto/h + 28 € diety dziennie
  • możliwość skorzystania zdarmowego zakwaterowania
  • niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Chęć do podjęcia dłuższej współpracy

Wyslij CV ;info@abcwork.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas
Marlena +48 570 221 444
Izabela +48 790 448 110

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń