Dawid Marchewczyk

Lakiernik Samochodowy

  • Data publikacji:
  • 13-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Berlin
  • Wynagrodzenie:
  • 18 Euro brutto/h
  • Stanowisko:
  • Lakiernik Samochodowy

Poszukujesz Nowej Pracy! Mamy coś dla Ciebie!

Aktualnie poszukujemy lakierników samochodowych, przemysłowych i proszkowych z doświadczeniem dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej w Grünheide/Mark, od 18 Euro / h.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 18 Euro / godz.
  • 30 dni urlopu
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Bardzo dobre połączenie komunikacją miejską
  • Odzież robocza
  • Start możliwy natychmiast

Twoje Zadania

  • Przygotowanie samochodów do lakierowania (Start / Finish)
  • Lakierowanie elementow samochodowyh i naprawa punktowa
  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania: oklejanie, szlifowanie, czyszczenie, odtłuszczanie, polerowanie
  • Mieszanie farb
  • Usuwanie różnego rodzaju uszkodzeń

Twój Profil:

  • Doświadczenie zawodowe jako lakiernik lub pomocnik lakiernika
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego / angielskiego

Zainteresowany?
Jeśli jesteś zainteresowany to skontaktuj się z nami przez Mail karriere-gruenheide(at)manpower.de

Możesz również do nas zadzwonić

Tel. +49 151 186 272 84

Wir leben Vielfalt und Chancengleichheit und freuen uns deshalb natürlich über Bewerbungen von Menschen mit Behinderung.
Personenbezogene Formulierungen in der Stellenanzeige sind geschlechtsneutral zu betrachten.