Lakiernik samochodowy Monachium 3000e

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 3000€
Stanowisko: Lakiernik Samochodowy

Praca dla lakiernika samochodowego w Monachium

Poszukujemy doświadczonego lakiernika samochodowego do pracy w Monachium. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 3000 euro netto miesięcznie oraz możliwość pracy z różnymi markami pojazdów. Rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz!

Opis stanowiska

Jako lakiernik samochodowy będziesz odpowiedzialny za przywracanie oryginalnego wyglądu i ochronę powłoki lakierowej pojazdów różnych marek i modeli. Twoja praca obejmuje naprawy od drobnych rys po poważne uszkodzenia.

Główne zadania

  • Przygotowanie powierzchni: ocena stanu lakieru, usuwanie rdzy, szlifowanie i wypełnianie ubytków
  • Dobór odpowiednich kolorów lakieru zgodnie z zamówieniem klienta lub standardami producenta
  • Precyzyjne i równomierne nakładanie lakieru przy użyciu pistoletu lakierniczego
  • Zapewnianie optymalnych warunków do schnięcia lakieru
  • Kontrola jakości wykonanej pracy

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 3000 euro netto miesięcznie
  • Możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego (600 euro, zależnie od dostępności)
  • 40-45 godzin pracy tygodniowo, opcja pracy w soboty
  • Możliwość nadgodzin
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
  • Pełne wsparcie dla kandydata

Wymagania

  • Własny samochód
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: profil@injobs.pl z tytułem: „Lakiernik samochodowy Monachium 3000e, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 8:00-16:00)

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo, ul. Mazurska 1, do celów obecnej i przyszłych rekrutacji. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, wysyłając e-mail na adres info@injobs.pl".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń