Lakiernik samochodowy Niemcy różne lokalizacje

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Frankfurt
Wynagrodzenie: 2150
Stanowisko: Lakiernik Samochodowy

Praca dla Lakiernika Samochodowego w Niemczech

Poszukujemy doświadczonych lakierników samochodowych do pracy w różnych lokalizacjach w Niemczech, w tym Guckheim, Rosbach (okolice Frankfurtu nad Menem), Hanower oraz Ostheim vor der Rhön (Bawaria). Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym premię 1.000 € po 6 miesiącach pracy przy 100% frekwencji!

Zakres Obowiązków:

  • Profesjonalne przygotowanie powierzchni do gruntowania i lakierowania
  • Wykonywanie prac szpachlarskich, szlifierskich i oklejania
  • Lakierowanie pojazdów w specjalistycznej kabinie lakierniczej

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie lakiernika samochodowego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Posiadanie własnego samochodu na wyjazd

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 15,92 € brutto/h + 40 € netto diety dziennej (około 2.850 € netto przy 168h pracy)
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (koszt 700 euro)
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Wsparcie polskojęzycznego personelu
  • Pomoc w organizacji wyjazdu do Niemiec (dofinansowanie lub zwrot kosztów)
  • Dodatkowa premia 200€ za polecenie kandydata do pracy

Jak Aplikować?

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: profil@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Lakiernik samochodowy Niemcy różne lokalizacje, imię i nazwisko".

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 pod numerem: +48 572 151 672

Wynagrodzenie:

od 2150 euro netto

Lokalizacje: Frankfurt, Hanower i inne miasta w Niemczech

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę jako lakiernik samochodowy w Niemczech!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń