Lakiernik samochodowy Untermeitingen

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2350€
Stanowisko: Lakiernik Samochodowy

Lakiernik samochodowy w Untermeitingen - nowoczesna lakiernia samochodowa

Poszukujemy doświadczonego lakiernika samochodowego do pracy w nowoczesnej lakierni w Untermeitingen, Niemcy. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie powierzchni do malowania
  • Malowanie różnych części samochodowych
  • Obróbka i polerowanie pomalowanych elementów

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Doświadczenie w lakiernictwie samochodowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14,50 € brutto/h + 28,00 € diety dziennej
  • Miesięczna stawka za 173 godziny pracy: 2 350,00 €
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej lakierni

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: profil@injobs.pl
Tytuł wiadomości: „Lakiernik samochodowy Untermeitingen, imię i nazwisko"

Kontakt:

Tel: 48 572 151 672 (PN-PT, 08:00-16:00)

Miejsce pracy: Untermeitingen, Niemcy

Wynagrodzenie:

od 2350 euro netto

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@injobs.pl".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń