Lider - gospodarstwo rolne

Data publikacji: 27-06-2024
Miejsce Pracy: Beremen
Wynagrodzenie: 16 euro/h
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Team Leader na gospodarstwie rolnym

Miejsce pracy – Bergen (100 km od Hamburga)

Dla naszego niemieckiego klienta, przedstawiciela branży rolniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Team Leader

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy
  • Zakwaterowanie płatne 9 euro za dzień, w pełni wyposażone, pokój 1 osobowy
  • Stawkę godzinową:16 € brutto/h
  • Pracę od poniedziałku do soboty – 48 godzin w tygodniu
  • Pracę w godzinach 8:00-17:00, 12:00-13:00 bezpłatna przerwa
  • Samochód służbowy do pracy
  • Pracę w gospodarstwie oraz na polu
  • Wynagrodzenie wypłacane do 10-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc
  • Świadczenia obowiązujące w Niemczech

ZADANIA:

  • Wykonywanie prac ręcznych takich jak: sadzenie, motykowanie, cięcie, pielenie, zbieranie plonów
  • Koordynacja personelu od 5 do 25 osób
  • Transport materiału roboczego lub zebranych plonów za pomocą wózka widłowego lub ładowarki kołowej

WYMAGANIA:

  • Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego wysokiego składowania lub ładowarki kołowej
  • Umiejętność obsługi obu urządzeń mile widziana
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Punktualność
  • Doświadczenie w branży rolniczej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna
  • Chęć nawiązania stałej współpracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń