W związku z dynamicznym rozwojem firmy FF Marka Własna Sp. z o.o. poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lider Linii Produkcyjnej

Data publikacji: 26-08-2024
Miejsce Pracy: Chechło Pierwsze
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (k. Pabianic)

Zadania:

  • Nadzór nad pracą podległych pracowników obsługujących maszynę i pakujących

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji produkcyjnej

  • Zapewnienie odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów

  • Minimalizacja przerw produkcyjnych wynikających ze zmiany asortymentu, dążenie do minimalizacji strat.

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu - doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (pracujące weekendy)

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (poczekamy na wyrobienie w razie jej braku)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Program Poleceń – możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy do 1500 zł brutto;

  • Proces adaptacyjny nowego pracownika;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych;

  • Pakiet Benefit:

    • prywatna opieka medyczna LUXMED,

    • dofinansowanie do Karty Multisport,

    • ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach,

    • dofinansowanie do posiłków,

    • swobodny dostęp do kawy i herbaty,

    • bezpłatny parking,

    • pyszne paczki lodowe

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń