Talent Partners

Lider Magazynu

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Gliwice
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Kluczowe obowiązki:

  • Efektywne zarządzanie zespołem magazynowym: delegowanie zadań, wdrażanie nowych pracowników, przeprowadzanie ocen okresowych
  • Nadzór nad stanem magazynowym wyrobów i komponentów, realizacja inwentaryzacji
  • Optymalizacja funkcjonowania systemu WM do zarządzania magazynem
  • Koordynacja procesów przyjmowania wyrobów gotowych i wysyłek do klientów z zachowaniem zasady FIFO
  • Zapewnienie zgodności pracy z normami BHP
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt: wózki widłowe, skanery, drukarki

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Biegła obsługa komputera
  • Umiejętności przywódcze i zarządzania zespołem
  • Wysoka organizacja pracy
  • Elastyczność i dyspozycyjność

Nasza oferta:

  • Praca w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy produkcyjnej
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez dedykowane szkolenia i kursy branżowe

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w branży automotive!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń