"VENITA" Fabryka Kosmetyków Sp. z o.o. w Łodzi poszukuje pracownika na stanowisko MAGAZYNIER

MAGAZYNIER

  • Data publikacji:
  • 26-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • ŁÓDŹ
  • Wynagrodzenie:
  • 4242,00 -5000,00 PLN
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Praca na umowę o pracę na pełny etat.

Od poniedziałku do piątku od 07:00 - 15:00

Praca na jedną zmianę.

WYMAGANIA :

- doświadczenie min. 2 lata

- znajomośc obsługi komputera

- uprawnienia na wózki jezdniowe

- wykształcenie średnie

- dobra organizacja pracy

OBOWIĄZKI :

- weryfikacja i przygotowanie dokumentów magazynowych

- kompletowanie i wysyłka towarów

- załadunek i rozładunek towarów

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń