Jesteśmy biurem pracy działającym na terenie Górnego i Dolnego Śląska. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Magazyniera (nocna zmiana). Praca w firmie zajmującej się dostarczaniem usług kurierskich. Miejsce pracy Wrocław (Psie Pole), bądź Pietrzykowice (koło Wrocławia).

Pracownik Magazynu

Data publikacji: 12-08-2024
Miejsce Pracy: Wrocław
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • wynagrodzenie w wysokości 29 zł za godz. + 1 zł za godz. - dodatek nocny

  • możliwość nadgodzin

  • praca na nocną zmianę w godz. 00:00 - 8:00

  • możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania:

  • gotowość do pracy na nocną zmianę

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadanie

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek przesyłek

  • sortowanie

Zachęcamy do przesyłania aplikacji.

Big Jobs Sp. z o.o.

nr KRAZ: 27986

tel. 576 600 034

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń