Otwieramy nowy oddział! Aplikuj już dziś!

Magazynier - chłodnia - NOWY ODDZIAŁ!

Data publikacji: 20-08-2024
Miejsce Pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Wynagrodzenie: 30 - 55 zł netto/h
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencją zatrudnienia należącą do grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat.
Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

rekrutacja@personnel.com.pl tel.+48 512 44 05 06

Opis stanowiska

Praca przy kompletacji zamówień w Centrum Dystrybucyjnym dużej sieci dyskontów spożywczych- magazyn typu chłodnia. Nie wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nowe Centrum Dystrybucyjne zostanie otwarte w Nowym Dworze Mazowieckim od listopada 2024. Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt już teraz, ponieważ zostaną wysłane na szkolenie do naszych oddziałów w Czeladzi lub Żninie.

Stawka:

Miesięcznie możesz zarobić nawet 11 000zł/netto

Stawka w okresie wdrożeniowym do 4-6 tygodni:

  • 24,00 zł netto/godz. dla pracownika – w okresie wdrożeniowym, maksymalnie do 4-6 tygodni oraz stała stawka w tzw. procesie ” wspomagania”

Możliwość uzyskania dodatku do wynagrodzenia w ramach rzetelnego wykonywania pracy oraz braku absencji!!

Praca w temperaturze -24 st.C oraz – 8 st.C (w zależności od działu).

​System pracy:2-zmianowy system pracy, 8-12 godzin dziennie, możliwość pracy 6 dni w tygodniu. Dzienne oraz nocne zmiany, 1 lub 2 przerwy w ciągu dnia.

Obowiązki:

kompletowanie towaru według zamówienia. Obsługa wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych, skanerów, terminali. Inne czynności wymienione powyżej.

Zapewniamy:

  • bezpłatne uzyskanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),
  • bezpłatne szkolenie na operatora wysokiego składu, koszt egzaminu UDT pokrywa w 50% pracodawca,
  • bezpłatny 1 lub 2 posiłki dwudaniowe w ciągu dnia pracy (w zależności od ilości godzin),
  • bezpłatny (1 raz w miesiącu) dodatkowy posiłek FOOD TRUCK przy przepracowaniu całego miesiąca,
  • bezpłatne, bez ograniczeń napoje ciepłe i zimne np. herbata, kawa, sok malinowy,
  • bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,
  • dodatkowa gratyfikacja w postaci karty MultiSport,
  • możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,
  • premia za jakość pracy i wydajność,
  • opieka koordynatora w Twoim języku,
  • legalne zatrudnienie,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,
  • stabilną pracę z możliwością awansu,
  • mieszkanie,
  • możliwość wyrobienia zezwolenia na pracę,
  • p przygotowanie dokumentów do uzyskania karty pobytu
  • możliwość uczestniczenia w różnych imprezach integracyjnych np. rozgrywki piłkarskie, ogniska, imprezy okolicznościowe,

Wymagania:

  • chęć do pracy i zarabiania,

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń