Magazynier-Komisjonier-Pakowacz

Data publikacji: 12-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Arnstadt
Wynagrodzenie: 2000 euro netto/msc
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Firma będąca globalnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego i innowacyjnym specjalistą w zakresie powiązanych produktów poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier/Pakowacz-Zszywacz

Miejsce pracy: 99310 Arnstadt, Niemcy

Stawka:14,28 euro/h + dopłaty

Zadania:

  • Przepakowywanie materiałów, dokładne etykietowanie, sortowanie i skanowanie produktów w oparciu o instrukcje robocze,
  • Zapewnienie dostawy materiałów na linię produkcyjną i identyfikowanie towarów oraz stosowanie zasady FIFO,
  • Wdrażanie systemów,
  • Praca z produktami wysokiej jakości i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako magazynier/picker/packer oraz pracy ze skanerem,
  • Umiejętność metodycznego i logicznego myślenia,
  • Zręczność manualna i sprawność fizyczna,
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Gwarantujemy:

  • Niemiecka umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami,
  • Bezpłatne zakwaterowanie - pokój jednoosobowy bądź dwuosobowy z oddzielną kuchnią i łazienką,
  • Transport na miejsce pracy lub dodatek 50 EUR za własne dojazdy,
  • Pierwszy dojazd z Polski opłacony przez pracodawcę,
  • Stołówka pracownicza w dobrych cenach,
  • Ustawowe dodatki za pracę w nocy, w weekendy i święta w wysokości określonej w układzie zbiorowym pracodawcy.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MAGAZYNIER-NIEMCY” – oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń