Magazynier

Magazynier-Kutno

Data publikacji: 10-10-2024
Miejsce Pracy: Kutno
Wynagrodzenie: Do negocjacji
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

 W związku z tym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

MAGAZYNIER

 Miejsce pracy: Kutno

Opis stanowiska:

 - przyjmowanie, wydawanie, ustawianie i zliczanie towaru na magazynie

 - etykietowanie towaru

 - praca na wózku widłowym

 - praca w równoważnym systemie czasu pracy - praca na 3 zmiany

Wymagania:

 - uprawnienia na wózki widłowe - zdany egzamin przed Komisją UDT

 - wykształcenie zawodowe lub średnie

 - znajomość gospodarki magazynowej i obsługi komputera

 - dyspozycyjność do pracy zmianowej

 - umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

- zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy

- ubezpieczenie grupowe PZU

Oferty prosimy kierować na adres mailowy:  rafal.treter.cd@obpon.pl

Szczegóły pod nr telefonu: +48 23 675 04 79 lub 881 052 007

Cedrob S.A. - Rekrutacja

Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

WAŻNE!

W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń