Magazynier/Magazynierka - bez j. obcego - 14.80e/h -Niemcy

Data publikacji: 26-08-2024
Miejsce Pracy: Munster, Niemcy
Wynagrodzenie: 2000euro netto/m-c
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe – 2.000euro netto/m-c, bez j. obcego – Niemcy

  • Lokalizacja – Schkeuditz (ok. 14 km od Lipska)
  • Start od zaraz

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się działalnością logistyczną, spedycyjną oraz świadczeniem usług związanych z tymi branżami oraz tworzeniem i dystrybucją różnego rodzaju opakowań, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko - Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe - małe palety

OFERTA:

  • Miesięcznie ponad 2.000 euro netto
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Możliwość pobrania cotygodniowej zaliczki– 100 euro (pierwsza po 7 dniach pracy)
  • Zwrot kosztów podroży
  • Stawka 14,80 euro/h
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Dwie zmiany (5:30-14:10; 14:10- 22:50)
  • Możliwe nadgodziny i praca w sobotę
  • Pełen etat
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Bezpłatny transport do/z pracy
  • Bonus 120€ po przepracowaniu więcej niż 165 godzin
  • Nadgodziny - dodatek 25%
  • Godziny nocne - dodatek 25%
  • Niedziele 50%
  • Święta 100%
  • Wypłata miesięczna
  • Stołówka zakładowa – promocyjne ceny dla pracowników

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy na magazynie (picker, skaner, wózek widłowy)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane własne auto

ZADANIA:

  • Kompletowanie towarów za pomocą skanera
  • Załadunek
  • Rozładunek
  • Transport
  • Magazynowanie
  • Obsługa wózka paletowego/widłowego

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń