Magazynier na pół etatu

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Police
Stanowisko: Manager
Rodzaj Pracy: Praca stała

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Artyleryjska (Police)
Firma: EKF - Ekskluzywne Kosmetyki Fryzjerskie
Stanowisko: Magazynier (1/2 etatu)

Firma EKF, specjalizująca się w dystrybucji ekskluzywnych kosmetyków fryzjerskich, poszukuje osoby na stanowisko Magazyniera na pół etatu. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, odpowiedzialną i lubisz pracę w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

- Przyjmowanie, rozładunek i kontrola dostaw towarów.
- Kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją.
- Przygotowywanie towarów do wysyłki oraz ich pakowanie.
- Utrzymywanie porządku i organizacja przestrzeni magazynowej.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
- Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
- Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
- Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb pracownika.
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe.
- Zniżki na produkty z naszego asortymentu.
- Możliwość wyboru rodzaju umowy (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło) dostosowanego do preferencji pracownika.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń