Magazynier - praca na magazynie

Data publikacji: 23-09-2024
Miejsce Pracy: Krzepice
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów suchej karmy dla zwierząt domowych w Europie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Krzepice, k. Częstochowy

Wymiar pracy: pełny etat, praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego

  • wypełnianie dokumentów magazynowych

  • obsługa urządzeń magazynowych

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

  • rozładunek i załadunek aut

  • wykonywanie i kontrolowanie procesów magazynowych

  • inwentaryzowanie stanów magazynowych

Wymagania

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • chęć i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności obsługi komputera

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składowania będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stałą, długoterminową i pewną pracę w stale rozwijającej się firmie

  • wysokie wynagrodzenie w zależności od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

  • liczne premie i dodatki

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość awansu i podwyżki wynagrodzenia

  • praca w małym, zgranym zespole w koleżeńskiej atmosferze

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń