Magazynier w Maasdijk na magazynie z owocami warzywami

Data publikacji: 31-08-2024
Miejsce Pracy: Maasdijk
Wynagrodzenie: 14,42
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Doświadczenie: Wymagane

Miejsce pracy: Maasdijk

Opis stanowiska:

Praca polega na składaniu zamówień zgodnie z wymaganiami klienta w środowisku produkcyjnym. Praca obejmuje montowanie i układanie skrzynek z owocami o różnych rozmiarach i wadze na paletach. Skrzynki mogą być ciężkie i mokre. Poszukiwani są pracownicy, którzy potrafią szybko liczyć w głowie, aby efektywnie budować palety.

Warunki pracy:

- Zmiana: tylko pierwsza zmiana

- Godzina rozpoczęcia: 6:00, 7:00 lub 8:00, a praca trwa do końca produkcji (wymagana elastyczność)

Wynagrodzenie:

14,42 € stawka podstawowa, możliwość wyższej stawki w zależności od doświadczenia

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane)

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- Gotowość do pracy w chłodnym i mokrym środowisku z owocami i warzywami

- Umiejętność obsługi EPT (elektryczny wózek paletowy)

- Własny transport do pracy; jeśli brak samochodu, możliwy dojazd rowerem do 10 km

Dodatki:

- Dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld oraz Vakantiedagen)

- Cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na konto

- Program emerytalny Plus-Pensioen od Stipp od pierwszego dnia pracy

- Ubezpieczenie zdrowotne – €35,56 tygodniowo, możliwość dofinansowania (Zorgtoeslag) do €123 miesięcznie

- Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

- Wsparcie koordynatorów

- Łatwy dostęp do dokumentów związanych z zatrudnieniem poprzez aplikację mobilną

Kontakt:

- Telefon: +48 602 460 130

- Email: rekrutacja@humanbe.pl

Zapraszamy do aplikowania!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń