magazynier/branża recyklingu/Wrocław/Psary

Data publikacji: 05-07-2024
Miejsce Pracy: Psary Wrocław
Stanowisko: Magazynier

Opis oferty pracy

Obowiązki:

- Przygotowanie baterii do rozładowania,
- Kontrola i nadzór nad procesem,
- Zabezpieczenie baterii po rozładunku,
- Dbanie o podległy sprzęt,
- Współpraca z innymi pracownikami oraz kierownictwem.

Oczekujemy:

Dobra sprawność fizyczna i zdolności manualne,
Gotowość do wykonywania czynności w godzinach 6:00- 14:00 lub 14:00-22:00,
Dobra organizacja powierzonych zadań, samodzielność, skrupulatność,
Wykonywanie czynności zgodnie wymogami i zasadami BHP.

Oferujemy:

Wynagrodzenie godzinowe w kwocie 31,96 zł brutto/h na początek,
Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia,
Odzież roboczą.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt : +48 609234434

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń