poszukujemy pracownika na stanowisko magazynier/kierowca

Magazynier/Kierowca

  • Data publikacji:
  • 01-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Firma z branży metalowej poszukuje pracownika na stanowisko magazynier ( z uprawnieniami na wózek widłowy)/ kierowca kat. B.

Miejsce pracy : Katowice

Zakres obowiązków:

przyjmowanie i wydawanie towaru,

dowóz towaru do klienta autem dostawczym do 3,5T,

weryfikacja dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,

obsługa wózka widłowego ,

inne prace magazynowe.

Nasze wymagania:

uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym,

prawo jazdy kat "B"

Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,

pracę w systemie jednozmianowym (pon. - pt. 8 : 00-16 : 00),

wynagrodzenie podstawowe+ system premiowy,

bardzo dobrą atmosferę pracy,

dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i opieki medycznej

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń