Magister Farmacji

  • Data publikacji:
  • 08-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź, centrum
  • Stanowisko:
  • Farmaceuta

Jesteśmy firmą medyczną z długoletnim stażem na łódzkim rynku, a nasza siedziba znajduje się w centrum miasta.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Farmaceuty.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie leków w loży laminarnej

- uzupełnianie dokumentacji medycznej

- współpraca z personelem ośrodka

- uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych

Wymagania:

- ukończenie studiów - magister farmacji

- doświadczenie w przygotowywaniu leków w loży laminarnej, w tym produktów cytostatycznych

- dyspozycyjność min. raz w tygodniu w godz. 8-16

Oferujemy:

- elastyczny grafik pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- przyjazną atmosferę

- możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań klinicznych

- forma zatrudnienia umowa zlecenie/ umowa o dzieło/ B2B

Jeśli szukasz nowej, ciekawej pracy dodatkowej to zapraszamy do nas.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.