Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. utrzymania ruchu Miejsce pracy: Bydgoszcz

Maintenance Specialist

Data publikacji: 01-07-2024
Miejsce Pracy: Bydgoszcz

Aktualnie dla naszego klienta,poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych;
  • konserwacja i naprawy maszyn zautomatyzowanych;
  • kontrola i przegląd maszyn;
  • konserwacja i naprawy drobnych narzędzi;
  • wsparcie innych działów w zakresie utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • aktualne uprawnienia SEP;
  • mile widziana znajomość automatyki i elektryki;
  • czytanie schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego;
  • doświadczenie w pracach prewencyjnych;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Pracę w systemie 1 zmianowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne uprawnienia,
  • Pracę w nowoczesnym budynku,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń