Praca Niemcy malarz od zaraz. Oferta zatrudnienia w Augsburgu.

Data publikacji: 08-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2300
Stanowisko: Malarz

Oferta Pracy dla Malarza w Augsburgu, Niemcy

Poszukujemy doświadczonego malarza do pracy w Augsburgu. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki.

Zakres Obowiązków:

  • Malowanie elewacji i wykonywanie prac malarskich
  • Wzmacnianie tkanin i realizacja prac przygotowawczych
  • Specjalizacja w malowaniu elewacji

Wymagania:

  • Znajomość jednego z języków: polski, chorwacki, rumuński, niemiecki, węgierski, turecki lub rosyjski na poziomie A2
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Gwarantowane 173 godziny pracy miesięcznie
  • Możliwość pracy na zmianie dziennej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2300€ netto
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem

Proces Rekrutacji:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@injobs.pl z tytułem: „Praca Niemcy malarz od zaraz, imię i nazwisko". Kontakt telefoniczny: 798 981 440.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez injobs.pl Sp. z o.o. (11-700 Mrągowo, ul. Mazurska 1) w celach rekrutacyjnych. Zgodę można wycofać, kontaktując się pod adresem info@injobs.pl".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń