Malarz budowlany- Holandia od 625€ tygodniowo

Data publikacji: 28-08-2024
Miejsce Pracy: Utrecht
Wynagrodzenie: 625-650 € netto tygodniowo
Stanowisko: Malarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

ABC Workto firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdzawpisdo Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jakomalarz

Opis stanowiska:

  • Praca przy remontach budynków mieszkalnych jak i nowych domów/ mieszkań
  • Opis stanowiska:

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie 625-650 € netto tygodniowo
    • Darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
    • Holenderska umowa o pracę
    • Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
    • Dobre warunki pracy,
    • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
    • Indywidualne podejście do kandydata
    • Praca od zaraz

    Wymagania:

    • Doświadczenie jako malarz/dekorator
    • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Wyslij CV info@abcwork. eu

    Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń