PRACA DLA MALARZA

PRACA DLA MALARZ

Data publikacji: 05-06-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Malarz

Oferta Pracy: Malarz we Francji

JOB-NOW, w imieniu EUROPA JOB (agencja zatrudnienia, certyfikat nr 8455), poszukuje doświadczonych malarzy do pracy w okolicach Chambery we Francji.

Zakres Obowiązków:

  • Profesjonalne przygotowywanie i mieszanie farb oraz zapraw malarskich
  • Wykonywanie wysokiej jakości wypraw gipsowych
  • Precyzyjne malowanie powierzchni
  • Dokładne szpachlowanie

Czego Oczekujemy:

  • Pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
  • Punktualności, skrupulatności i sumienności
  • Udokumentowanego doświadczenia na stanowisku malarza
  • Gotowości do podjęcia pracy na terenie Francji

Co Oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte na polskich pracowników
  • Bezpłatne zakwaterowanie z prywatną sypialnią i łazienką

Jak Aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@job-now.pl

Informacje o Przetwarzaniu Danych:

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. (Kraków 30-134, Kunickiego 5-201). Dane są zbierane dla celów rekrutacji. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są w pełnej wersji klauzuli informacyjnej.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie!