BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Dla jednego z naszych Klientów, liderów z branży konstrukcji stalowych, produkującego m.in.: belki pod hale i mosty, zlokalizowanego w Jutlandii Północnej – aktualnie poszukujemy pracownika do długoterminowego zatrudnienia na stanowisku:

Malarz Przemysłowy – farby Epoxydowe

  • Data publikacji:
  • 05-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dania, Hobro
  • Stanowisko:
  • Malarz

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie powierzchni i malowanie elementów konstrukcji stalowych (belki pod hale i mosty, stal czarna)
  • Malowanie natryskowe farbami epoxydowymi
  • Współpraca z działem pakowania
  • Praca na zmianie popołudniowej.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku min 1 rok
  • Certyfikat Epoxy, Norsok M-501 mile widziane
  • Znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • Preferowane wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Po 6 miesiącach pracy przy przejściu na bezpośrednie zatrudnienie u klienta - będzie istniała możliwość skorzystania z bardzo rentownego zakwaterowania.