Malarz przemysłowy w Niemczech

Data publikacji: 09-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2050€
Stanowisko: Malarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Malarz przemysłowy - Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy doświadczonego malarza przemysłowego do pracy w Niemczech (Neresheim). Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac malarskich z użyciem natrysku bezpowietrznego
  • Przygotowywanie powierzchni do malowania
  • Mieszanie farb dwuskładnikowych
  • Obsługa pompy bezpowietrznej (200-300µm)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie:

    2750€ netto miesięcznie (168h pracy)
  • Zakwaterowanie: pokoje jednoosobowe ze wspólną łazienką, kuchnią i Wi-Fi
  • Koszt zakwaterowania: 700€ miesięcznie (zależnie od regionu)
  • Długoterminowe zlecenie
  • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
  • Pełne wsparcie dla kandydata

Wymagania:

  • Doświadczenie w malowaniu przemysłowym
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A1)
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra kondycja fizyczna

Mile widziane uprawnienia do obsługi dźwigu i/lub wózka widłowego.

Godziny pracy:

Od 07:00 do 16:00 (1 godzina przerwy)

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV na adres: profil@injobs.pl z tytułem: „Malarz przemysłowy w Niemczech, imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny: +48 572 151 672 (pon-pt, 08:00-16:00)

Dołącz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń