GrhPolska.com

Malarz/Szpachlarz

Data publikacji: 12-09-2024
Miejsce Pracy: Francja
Stanowisko: Malarz
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

MALARZ

Lokalizacja: Alpy Francuskie, Francja

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie - umowa o pracę
Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy
Dodatki za nadgodziny (+25 i + 50% do stawki podstawowej)
Ekwiwalent urlopowy i bonus za tymczasowy charakter pracy – dwa dodatki po 10%
Wypłaty w systemie miesięcznym – średnio 2600 - 2900 euro netto
Wszystkie formalności załatwiamy online
Dofinansowanie kosztów wyjazdu – dodatek odnawialny 100 euro
Bonus 100 euro za polecenie nam nowego pracownika
Możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy

Zadania:

Dokładne przygotowanie powierzchni
Gruntowanie, odpylanie ścian
Zabezpieczanie okien, drzwi i innych obiektów przed malowaniem
Malowanie metodą tradycyjną (wałek, pędzel)

Wymagania:

Doświadczenie (min 5 lat), dokładność
Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV
lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00)

Prowadzący rekrutację:
Gabriela Błoniarz
Team Leader
+48 518 673 665
gabrielagrhpolska.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń