Malarz/Tapeciarz

Data publikacji: 08-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 14 euro netto/h
Stanowisko: Malarz

Malarz – tapeciarz

Miejsce pracy – Niemcy - Bayern (Bawaria), Niemcy zachodnie, Niemcy północne

Dla naszego niemieckiego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Malarz-tapeciarz

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych z dostępem do wifi oraz kuchni
  • Stawkę godzinową 14€ netto/h
  • Pracę w mieszkaniach, domach prywatnych lub biurach
  • Ogromne wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności na miejscu
  • Wynagrodzenie wypłacane do 15-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc
  • 25 dni płatnego urlopu rocznie

ZADANIA:

  • Malowanie i tapetowanie pomieszczeń w blokach, mieszkaniach oraz biurach
  • Układanie kamienia dekoracyjnego, betonu architektonicznego – mile widziana, lecz niewymagana umiejętność wykonywania tych czynności

WYMAGANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku malarza lub tapeciarza
  • Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu – wymagane

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń