Wraz z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osoby Z DOŚWIADCZENIEM na stanowisko

MARKETING MANAGER

  • Data publikacji:
  • 12-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Zdzieszowice
  • Stanowisko:
  • Manager

MIXPOL PROFILE - HORYZONT TWOJEGO STYLU

Twój zakres obowiązków:

  • stworzenie profesjonalnej kampanii marketingowej wraz z jej wdrożeniem przy pomocy narzędzi wspierających aktywne promowanie marki
  • koordynowanie działań marketingowych
  • wyznaczanie oraz realizacja celów
  • kierowanie Zespołem Marketingowym
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek polski i zagraniczny
  • efektywne zarządzanie budżetem marketingowym
  • monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji i potrzeb Klientów
  • raportowanie uzyskanych efektów

Oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
  • cechuje Cię ponadprzeciętna kreatywność i motywacja do pracy
  • jesteś samodzielny i pewny w działaniu
  • masz wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • znasz narzędzia marketingowe oraz potrafisz posługiwać się nimi w praktyce
  • biegle komunikujesz się w języku angielskim (dodatkowo mile widziana znajomość języka niemieckiego)
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dużą swobodę działania, kreowania oraz wdrażania autorskich pomysłów marketingowych

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@mixpol.info – dołącz do Najlepszych!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.