Mechanik 15-16e/h-Holandia

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 15-16e/h
Stanowisko: Mechanik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Mechanik ciężarówek/przyczep - Holandia

  • Lokalizacja - Biezenmortel, Tilburg

Dla naszego Klienta holenderskiej firmy z wieloma terminalami kontenerowymi, z dużą liczbą własnych ciężarówek i podwozi przyczep do kontenerów poszukujemy Kandydatów na stanowisko mechanika

OFERTA:

  • 15-16 € brutto za godzinę na start
  • Umowa holenderska
  • Bezpłatny transport do pracy (samochodem służbowym/lub rowerem)
  • Możliwe awanse w zależności od motywacji do dalszej nauki w firmie
  • Tygodniowa płatność w euro
  • Ubezpieczenie zdrowotne: 38,36 € tygodniowo
  • Zapewnione zakwaterowanie: 106 € tygodniowo
  • Pokoje 1-3 – osobowe z Wi-Fi
  • Praca od poniedziałku do piątku (8:00-16:30)
  • 5-6 dni w tygodniu
  • Możliwe soboty
  • 50-60h tygodniowo

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako mechanik
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość j. angielskiego (min. A1/A2)
  • Motywacja do pracy i nauki
  • Umiejętność pracy w zespole, ale także samodzielnej

ZADANIA:

  • Podstawowe prace metalowe przy przyczepach, takie jak szlifowanie / spawanie / wymiana opon
  • Praca odbywa się głównie w garażu

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń