Praca dla mechaników autobusów w Holandii

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 3000€
Stanowisko: Mechanik

Poszukujemy doświadczonych mechaników autobusów do pracy w Holandii. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym wysokie wynagrodzenie i bezpłatne zakwaterowanie.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie diagnostyki technicznej autobusów
  • Wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych (mechanicznych, elektrycznych i silnikowych)
  • Realizacja okresowych przeglądów pojazdów
  • Serwisowanie i naprawa autobusów

Wymagania:

  • Doświadczenie jako mechanik samochodowy, preferowane doświadczenie w naprawie autobusów lub pojazdów użytkowych
  • Znajomość silników diesla (doświadczenie z silnikami elektrycznymi będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność obsługi diagnostycznych systemów komputerowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane również C i D)
  • Posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 3000€ netto miesięcznie (700€ netto tygodniowo)
  • Stabilne zatrudnienie: 36 godzin tygodniowo z możliwością płatnych nadgodzin
  • Cotygodniowe wypłaty
  • 25 dni płatnego urlopu rocznie (niewliczone w tygodniowe wynagrodzenie)
  • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Wsparcie koordynatora w razie pytań lub problemów
  • Bezpłatny pokój jednoosobowy

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: karolina.dorflinger@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca dla mechaników autobusów w Holandii, imię i nazwisko".

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia
Kontakt telefoniczny: +48 572 363 613 (pon-pt, 8:00-16:00)

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń