Mechanik ze znajomością Hydrauliki Niemcy

Data publikacji: 26-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2511
Stanowisko: Mechanik

Oferta Pracy: Mechanik ze Znajomością Hydrauliki w Niemczech

Poszukujemy doświadczonego mechanika ze znajomością hydrauliki do pracy w Unterwachingen (89597), Niemcy. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i wsparcie na każdym etapie.

Co Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Stawka godzinowa: 13€ brutto + 5.50€ netto diety
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Polskojęzyczna opieka i koordynator dostępny w weekendy
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Terminowe wypłaty i cotygodniowe zaliczki
  • Praca na jedną zmianę

Czego Oczekujemy:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Min. rok doświadczenia w spawaniu

Zakres Obowiązków:

  • Spawanie maszyn rolniczych metodą 135
  • Praca według rysunku technicznego
  • Jednozmiannowy system pracy

Jak Aplikować:

Wyślij CV w języku polskim lub niemieckim na adres: karolina.dorflinger@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Mechanik ze znajomością Hydrauliki Niemcy, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 572 363 613 (pon-pt, 8:00-16:00)

Wynagrodzenie:

od 2500 euro netto

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Niemczech!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń