SILVERHAND

Mechanik/monter w przemyśle lotniczym (Holandia)

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia, okolice Eindhoven, Breda, Rotterdam
Stanowisko: Mechanik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Mechanik/monter w przemyśle lotniczym - Holandia

Silverhand, renomowana Agencja Zatrudnienia, poszukuje doświadczonych mechaników lotniczych do pracy w Holandii. Oferujemy stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się sektorze lotniczym.

Lokalizacja

Holandia - okolice Eindhoven, Breda, Rotterdam

Oferujemy

  • Holenderska umowa o pracę (nie delegacja)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 18,00-24,00 EUR netto/godzinę
  • Zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę
  • Szybki proces rekrutacji - nawet w 2 dni!
  • Składki i podatki odprowadzane w Holandii
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Perspektywa długoterminowej współpracy
  • Wsparcie Konsultantów w procesie zatrudnienia
  • Bezpłatne usługi, w tym tłumaczenie i przygotowanie CV w j. angielskim

Główne zadania

  • Montaż blach, hydrauliki, mechaniki i okablowania odrzutowców
  • Interpretacja planów technicznych i instrukcji pracy
  • Praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Dodatkowe informacje

Oferujemy również usługi rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń