NEXT s.c.
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Mechanik – naprawa i utrzymanie maszyn budowlanych! (BELGIA)

Data publikacji: 23-09-2024
Miejsce Pracy: Belgia
Wynagrodzenie: Ok. 14200 PLN miesięcznie
Stanowisko: Mechanik

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje doświadczonych mechaników do pracy przy maszynach budowlanych w Belgii. Nasz klient specjalizuje się w wynajmie, naprawie, sprzedaży i utrzymaniu sprzętu budowlanego.

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie napraw mechanicznych
  • Naprawa układów hydraulicznych i pneumatycznych
  • Przygotowywanie sprzętu do sprzedaży
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądów
  • Dbanie o odpowiedni stan techniczny maszyn

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako mechanik/elektromechanik maszyn budowlanych
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. C)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy

  • Belgijska umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 17,00 - 19,00 EUR/h brutto + 5,00 EUR dodatku dziennie
  • Nadgodziny płatne 150%
  • Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • Premia roczna (8.33% rocznych zarobków brutto)
  • Dodatek rodzinny
  • Pomoc w formalnościach związanych z zatrudnieniem
  • Możliwość kontraktu bezpośredniego po okresie próbnym
  • Organizacja zakwaterowania (opcjonalnie)

Wyślij swoje aktualne CV na adres: info@nextagency.eu

Dołącz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

KRAZ 18051

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń