Mechanik Maszyn i Urządzeń

  • Data publikacji:
  • 10-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Słupsk
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Opis stanowiska:

Poszukujemy wykwalifikowanego Mechanika do zespołu w firmie produkcyjnej jednego z liderów rynku. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konserwację, naprawy i bieżące utrzymanie maszyn oraz urządzeń produkcyjnych. Jeśli masz doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi i pasjonujesz się mechaniką i chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie lidera branży, zapraszamy do aplikowania!

Odpowiedzialności:

Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez:

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz przeglądów prewencyjnych maszyn.

  • Diagnozowanie oraz usuwanie usterek mechanicznych.

  • Montaż i regulacja części maszyn i urządzeń.

  • Terminową realizacja przeglądów i konserwacji

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i raportowanie wykonanych prac.

  • Współpracę z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia ciągłości produkcji.

Oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane mechaniczne lub pokrewne).

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość budowy i zasad działania maszyn produkcyjnych.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji technicznej.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziana umiejętność spawania metodą TIG i/lub obróbki skrawaniem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Dodatkowe benefity pracownicze, pakiet medyczny, pakiet socjalny, karta multisport, kafeteria MyBenefit.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Długoterminową współpracę i aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: development.rozwoj@gmail.com . W tytule wiadomości prosimy wpisać „Mechanik”.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń