Niemiecka firma zajmująca się budową, montażem oraz naprawą magazynów wysokiego składowania, magazynów małych części i innych systemów przenośnikowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Mechanik maszyn i urządzeń magazynowania i transportowania z niemieckim

  • Data publikacji:
  • 17-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • od 20 euro/h
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Serwisant/Mechanik maszyn i urządzeń magazynowania i transportowania

Wynagrodzenie:

20 euro/h + dodatki

Miejsce pracy: Niemcy, Bonnighiem – delegacje na terenie Niemiec

Zadania:

  • Montaż i uruchamianie maszyn i urządzeń w zakresie technologii magazynowania i transportowania,
  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych i inspekcji dla naszych klientów (w całych Niemczech),
  • Prace warsztatowe w różnych zakładach wykorzystujących taśmociągi/urządzenia transportujące,
  • Dokumentacja przeprowadzonych prac i przygotowywanie raportów serwisowych.

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie zawodowe jako mechanik/monter maszyn/mechanik pojazdów/mechanik maszyn rolniczych lub porównywalne techniczne wykształcenie zawodowe,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Gotowość do pracy w delegacjach,
  • Umiejętność pracy w zespole, motywacja do nauki i wykonywania zadań.

Mile widziana znajomość technologii maszyn transportujących/przenoszących i urządzeń do obsługi regałów wysokiego składowania oraz znajomość elektrotechniki.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio pod pracodawcą,
  • Diety, premia świąteczna i urlopowa,
  • Dopłaty za pracę w nocy i weekendy,
  • Możliwość zjazdów do Polski co 3 tygodnie,
  • Po okresie próbnym dodatkowe świadczenia pracownicze takie jak karta podarunkowa, rower, fitness czy bilet kolejowy.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MECHANIK” – oddzwonię!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń