ZAV Draber GmbH (Michalina Sobczyk)

MECHANIK POCIĄGÓW/ MONTER - bez znajomości j. niemieckiego

Data publikacji: 16-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Mechanik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Dla naszego klienta z okolic Magdeburg (Niemcy) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK POCIĄGÓW/ MONTER

Zakres obowiązków:

- montaż hamulców w pociągach

- wykonywanie prac według planów pneumatycznych i pneumatycznych systemów rurowych

- sprawdzanie jakości wykonanej pracy

*Praca jest długo terminowa tylko na dziale hamulcowym pociągów

Wymagania:

- mile widziana znajomość j. niemieckiego

-aktualny certyfikat spawalniczy (warunek konieczny)

-prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

-doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy:

-wynagrodzenie 16 € brutto/h + 10,20 € netto diety za każdy przepracowany dzień

-umowę o pracę na warunkach niemieckich

-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internetu (pokoje w pensjonatach)

-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail : rekrutacja.kadry.polska@gmail.com

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń