Luksmann
3700€! niemiecka umowa! praca w Niemczech dla mechanika!

Mechanik-3700€, okolice Fryburga, Badenia Wirtembergia

Data publikacji: 04-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Fryburg
Wynagrodzenie: 16000 PLN
Stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik Pojazdów Ciężarowych - 3700€ brutto, Fryburg, Badenia-Wirtembergia

LUKSMANN HR poszukuje doświadczonych mechaników do pracy w renomowanej firmie transportowej w okolicach Fryburga. Oferujemy stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem i pełnym pakietem świadczeń socjalnych.

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i serwisowanie pojazdów ciężarowych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych
  • Wykonywanie przeglądów technicznych
  • Obsługa zgłoszeń awaryjnych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 3700€ brutto miesięcznie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w uznanej firmie

Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych
  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy w systemie 8-godzinnym z możliwością nadgodzin

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: praca@luksmann.pl

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: +48 505 500 420

Odwiedź naszą stronę: www.luksmann.pl

LUKSMANN HR - Certyfikat nr 27369 krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń