BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat. Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii. Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

Mechanik pojazdów rolniczych

Data publikacji: 08-07-2024
Miejsce Pracy: Nakskov, Sorø, Dania
Stanowisko: Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Nakskov, Sorø, Dania

Zakres obowiązków:

  • Serwis i naprawa ciągników i kombajnów: Valtra, Ferguson, Fendt
  • Wyszukiwanie i naprawa usterek elektrycznych
  • Naprawy techniczne
  • Dodatkowe prace: rozładunek sprzętu

Wymagamy:

  • Min. 3 lata w serwisowaniu i mechanice ciągników i kombajnów
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu usterek elektrycznych
  • Gotowość do pracy na terenie Zelandii i Lolland – w przypadku awarii
  • Dobra znajomość języka angielskiego w stopniu min. B1 (komunikatywny)
  • Możliwość weryfikacji referencji
  • Konieczność posiadania prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Samochód służbowy wraz z narzędziami
  • Dodatkowe bonusy za pracę poza godzinami pracy (telefon alarmowy)
  • Zatrudnienie w duńskiej firmie z duńską umową o pracę
  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka popełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR –odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Możliwość długotrwałej współpracy.
Aplikuj już dziś +45 55 66 15 58 +48 882 129 034 +48 532 674 749

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń