SILVERHAND

Mechanik przyczep (Holandia)

Data publikacji: 19-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia, Vuren
Stanowisko: Mechanik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Szukasz stabilnej pracy za granicą? Agencja Zatrudnienia Silverhand ma dla Ciebie atrakcyjną ofertę w Holandii!

Co oferujemy?

  • Holenderska umowa o pracę (nie delegacja)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 16,00 – 16,50 EUR netto/godz.
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Szybki proces rekrutacji - nawet w 2 dni!
  • Składki i podatki odprowadzane w Holandii
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Perspektywa długoterminowej współpracy
  • Wsparcie naszych konsultantów
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Twoje zadania:

  • Praca w nowoczesnym warsztacie obsługującym ciężarówki
  • Diagnozowanie i naprawa usterek
  • Obsługa narzędzi i programów diagnostycznych
  • Rutynowe konserwacje (olej, filtry, hamulce)
  • Serwis układów hydraulicznych i elektrycznych
  • Przeglądy techniczne przyczep
  • Wymiana części (hamulce, podpory, łożyska)
  • Podłączanie instalacji elektrycznych

Czego oczekujemy?

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Dodatkowe informacje:

Silverhand oferuje również usługi rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń