Fidenti Personal GmbH
Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji. Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

MECHANIK SAMOCHODOWY / NIEMCY (Kippenheim)

Jesteś otwarty na rzeczy istotne, chętnie pracujesz w zmotywowanym i przyjaznym zespole?

Jesteś mechanikiem samochodowym (K/M)? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Stanowisko, które oferujemy, jest dostępne jako pracownik tymczasowy z możliwością przejęcia przez klienta. Poprzez "Fidenti Plus" dla naszych pracowników, zwiększamy atrakcyjność tej pracy, między innymi poprzez wypłatę świadczeń ponadtaryfowych.Najważniejszym dla nas warunkiem są dobre relacje z naszymi pracownikami.

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Niemcy (Kippenheim)

OPIS STANOWISKA:

  • pełny zakres prac adaptacyjnych i naprawczych nowych pojazdów (elektrycznych i spalinowych) zgodnie z zaleceniami producenta.
  • montaż, regulacja, demontaż i naprawa elementów, zespołów i systemów
  • w zależności od kwalifikacji, praca przy napędach elektrycznych, elektronice, mechanice, blacharce itp.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie techniki pojazdów samochodowych (np. mechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, mechanik pojazdów użytkowych)
  • otwartość na nowe technologie
  • doświadczenie w zakresie jednostek sterujących obróbką blacharską i ODIS lub w dziedzinie e-mobilności (certyfikaty HV) będzie pomocne, ale nie jest warunkiem koniecznym.
  • niezawodność
  • sumienność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3-zmiany)) i w weekendy
  • ważne prawo jazdy oraz własny samochód
  • dobra znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • co 3 tygodnie możliwość wyjazdu do domu oraz zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie dla osób mieszkających z dala od miejsca pracy
  • atrakcyjne środowisko pracy z ekscytującymi zadaniami w siedzibach naszych klientów
  • intensywne i profesjonalne szkolenie przez naszego klienta w zakresie nowych zadań
  • zakładowy system emerytalny
  • premie wakacyjne i świąteczne
  • kompetentne, osobiste, a przede wszystkim przyjazne wsparcie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

www.fidenti-personal.de