W zwiazku z duza iloscia zlecen poszukujemy osob do pracy:

Mechanik/serwisant rowerowy (m/k/d)

Data publikacji: 15-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Buchholz
Stanowisko: Mechanik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Dla naszego klienta poszukujemy oosb na stanowisko Serwisant rowerowy (m/k/d). Praca bezposrednio u klienta.

Zadania:

Naprawa i konserwacja rowerów rowniez elektrycznych

Montaż komponentów rowerowych

Analiza i usuwanie usterek

Doradztwo i wsparcie dla klientów

Twój profil:

Wyksztalcenie techniczne

Doświadczenie zawodowe w dziedzinie technologii rowerowej

Znajomość elektromobilności będzie dodatkowym atutem

Niezawodność, umiejętność pracy w zespole i pracy samodzielnej

Zabawa i radość z technologii i inżynierii

Oferta:

Stałe miejsce pracy

Zarobki uzaleznione od wyników

Możliwości dalszego szkolenia

Rower służbowy

Zróżnicowana praca w dynamicznym zespole

Dalsze możliwości szkoleniowe i perspektywy rozwoju

Kontakt:

Agata Ciszek

Hamburger Montage Personal GmbH

Bredowstraße 10, 22113 Hamburg

Zadzwon: +49 1523 46 202 63

Wyslij CV:ciszek@hamburger-montagepersonal.de

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń