Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu. Lokalizacja: Karczew/Okolice Warszawy Mechanik Utrzymania Ruchu

Mechanik UR

Data publikacji: 02-07-2024
Miejsce Pracy: Karczew
Stanowisko: Mechanik

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu.

Lokalizacja: Karczew/Okolice Warszawy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska:

• Konserwacja bieżąca oraz dbałość o dobry stan techniczny urządzeń,
• Nadzór nad parkiem maszynowym i infrastrukturą zakładu,
• Usuwanie awarii i usterek, utrzymanie urządzeń w stałej zdolnościprodukcyjnej.
• Analiza awarii
• Współpraca w zespole oraz wspieranie współpracowników swoją wiedzą idoświadczeniem.
• Praca w systemie zmianowym po 12h w ruchu ciągłym (2 dni pracy, 2 dniwolne) w godzinach 07:00 – 19:00 oraz 19:00 – 07:00

Wymagania:

• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dzialeUtrzymaniu Ruchu w wysoko zautomatyzowanych zakładachprzemysłowych
• Wykształcenie średnie techniczne, preferowane wykształcenie mechanika ibudowa maszyn lub mechatronika,
• Znajomość zagadnień z zakresu: mechaniki, hydrauliki i pneumatykiprzemysłowej
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Sumienność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonychzadań
• Uprawnienia SEP typ E do 1kV,
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej w ruchu ciągłym

Oferujemy:

• Pracę w dużej, międzynarodowej, bezpiecznej i rozwijającej się firmie
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• System premiowy w postaci miesięcznej oraz kwartalnej, dodatkowesystemy motywacyjne
• Nowoczesny park maszynowy oraz niezbędna narzędzia pracy
• Szkolenia stanowiskowe
• Prywatną opiekę medyczną
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz kart sportowychdla pracowników i członków rodziny
• Pakiet socjalny – dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne dlapracowników oraz dzieci
• Pracę w systemie zmianowym.