Mechatronik wózków przemysłowych Niemcy

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2300€
Stanowisko: Mechanik Samochodowy

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego mechatronika wózków przemysłowych do pracy w Niemczech. Twoje zadania będą obejmować:

  • Montaż i instalację akumulatorowych wózków przemysłowych
  • Konserwację, diagnostykę i naprawy sprzętu
  • Przeprowadzanie kontroli bezpieczeństwa
  • Konwersje i modernizacje pojazdów Multi-Trans i produktów innych producentów

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50€ brutto + 4€ diety na godzinę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Umowę niemiecką i ubezpieczenie
  • Pracę na jedną zmianę
  • Możliwość cotygodniowych zaliczek do 200€
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Szybki start pracy

Czego oczekujemy?

  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • Doświadczenia w pracy z wózkami przemysłowymi
  • Posiadania własnego samochodu

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: karolina.dorflinger@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Mechatronik wózków przemysłowych, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 572 363 613 (pon-pt, 8:00-16:00)

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu już dziś!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń