Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Dla naszego klienta firmy międzynarodowej mającej swoją siedzibę w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menadżer projektu / PROJECT MANAGER (W BRANŻY OZE)

Data publikacji: 07-06-2024
Miejsce Pracy: Częstochowa
Stanowisko: Manager

Agencja Pośrednictwa PracyEUROWORKod 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta firmy międzynarodowej mającej swoją siedzibę w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROJECT MANAGER (BRANŻA OZE)

Miejsce pracy: praca hybrydowa, siedziba biura Częstochowa

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: Praca na dłuższy czas

Obowiązki:

  • Zarządzanie realizacją projektu
  • Udział w procesie przygotowania harmonogramu, wyboru podwykonawców, dostawców, przeprowadzenie projektu do końca realizacji przedmiotu umowy
  • Współpraca z projektantami, firmami podwykonawczymi i innymi zespołami technicznymi przy realizacji zadań.
  • Uczestnictwo w odbiorach częściowych i końcowych robót budowlanych (z inwestorem/zamawiającym/zakładami energetycznymi/podwykonawcami).
  • Bieżące raportowanie przebiegu i zaawansowania prac projektu
  • Udział w procesie energetyzacji oraz odbiorów przez PINB
  • Dobór głównych komponentów i założeń technicznych dla realizowanych projektów

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu budowy i realizacji projektów fotowoltaicznych oraz urządzeń elektrycznych nN/SN/WN,
  • Umiejętność doboru głównych komponentów i założeń technicznych dla realizowanych projektów,
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego, Planowania Przestrzennego, Ochrony Środowiska i Prawa Administracyjnego
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziany)
  • Obsługa programów z pakietu Office
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wysokie zarobki! (podstawa plus bardzo atrakcyjny system premiowy)
  • Wszystkie potrzebne narzędzia potrzebne do pracy: samochód, karta paliwowa, telefon, laptop,
  • Wolne piątki!
  • Praca w firmie międzynarodowej o bardzo stabilnej pozycji na rynku
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez formularz ->https://eurowork.recruitify.ai/job/pl-project-manager?sourceId=1451&dschid=true

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476