Menager Gabinetu Dietetycznego

Data publikacji: 28-05-2024
Miejsce Pracy: Ropczyce
Wynagrodzenie: 6200
Stanowisko: Manager

Menager w gabinecie dietetycznym

*Lokalizacja: Ropczyce (praca stacjonarna, delegacje oraz praca online)

*Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, pełny wymiar godzin

Wynagrodzenie:

6200 zł brutto

Opis stanowiska:

Gabinet dietetyczny w Ropczycach poszukuje doświadczonego menedżera do zarządzania działalnością gabinetu oraz pracy z pacjentami. Szukamy osoby, która potrafi skutecznie prowadzić zespół, rozwijać relacje z pacjentami oraz aktywnie uczestniczyć w działaniach promocyjnych.

Wymagania:

- Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w gabinecie dietetycznym oraz w pracy z pacjentem, !wykształcenie dietetyczne nie jest wymagane!
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
- Umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem.
- Kreatywność i inicjatywa w działaniach marketingowych.
- Znajomość narzędzi i platform mediów społecznościowych.
- Samodzielność
- Wysoka kultura osobista
- Dyspozycyjność do pracy w delegacjach oraz online.

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie codziennymi operacjami gabinetu dietetycznego.
- Prowadzenie grafiku Pacjentów, dokumentacji medycznej.
- Koordynacja pracy zespołu specjalistów.
- Przygotowywanie miesięcznych planów działania, raportów
- Organizacja prelekcji, warsztatów, szkoleń i wydarzeń prozdrowotnych
- Tworzenie i publikowanie treści na media społecznościowe
- Nagrywanie i montowanie rolek (wymagany własny sprzęt i potrzebne oprogramowanie)
- Opracowywanie strategii marketingowej i jej realizacja.
- Utrzymywanie relacji z pacjentami oraz dbanie o wysoką jakość obsługi.
- Analiza rynku i wprowadzanie innowacji w ofercie gabinetu.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Elastyczny grafik pracy.
- Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
- Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
- Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: rekrutacja.bonneropczyce gmail.com. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.
Uprzejmie proszę o wysyłanie CV osób spełniających wymagania.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam wspólnie dbać o zdrowie naszych pacjentów!