Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Menedżer do spraw sprzedazy

Data publikacji: 05-06-2024
Miejsce Pracy: Warszawa, Wola
Wynagrodzenie: 7000-14000
Stanowisko: Manager

Twój zakres obowiązków:

* Systematyczne budowanie bazy klientów oraz ich pozyskiwanie.

* Raportowanie postępów prac i przygotowanie raportów sprzedaży.

* Dbanie o wizerunek i prezentację firmy.

* Negocjowanie warunków handlowych z klientami nowopozyskanymi.

* Przygotowywanie ofert handlowych w odpowiedzi na potrzeby klientów.

* Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wdrażania nowej umowy.

* Realizacja planów sprzedaży.

Nasze wymagania:

* Doświadczenie zawodowe w pozyskiwaniu nowych klientów na terenie Polski oraz budowania z nimi relacji.

* Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista.

* Umiejętności obsługi komputera na bardzo dobrym poziomie.

* Nastawienie na naukę nowych rzeczy i zdobywanie umiejętności.

* Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie.

* Umiejętności ustalania priorytetów.

* Prawo jazdy kategorii B i gotowość do pracy w terenie.

* Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

* Zarobki na poziomie 5 000 - 12000 w zależności od doświadczenia.

* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po wcześniejszym okresie próbnym (3 miesiące - umowa zlecenie).

* Pracę, w której liczą się dobre relacje i naturalne podejście do klienta.

* Atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (część stała + premia).

* Pracę w godzinach 8:00-16:30 (poniedziałek-piątek).

* Odpowiednie wdrożenie i szkolenie.

* Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy).

* Pracę w miłej atmosferze.