KLAVER Sp. z o.o.
Mięso, kontrola, pakowanie- Praca w Holandii dla Ciebie!

Data publikacji: 09-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak

O pracy: Oferujemy pracę przy produkcji mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego. Mile widziane doświadczenie w pracy z nożem oraz obsługa wózka EPT/widłowego – wyższe stawki!

Zakres obowiązków:

  • Produkcja mięsa
  • Pakowanie i sortowanie
  • Kontrola jakości mięsa
  • Dla osób z doświadczeniem: praca z nożem, obsługa wózka widłowego lub obsługa maszyn

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Pracę dla każdego
  • Bezpieczne i komfortowe zakwaterowanie
  • Wsparcie koordynatora
  • Dodatkowym atutem będzie: PRAWO JAZDY kat. B I ZNAJOMOŚĆ języka angielskiego

    Śmiało dzwoń!

    Weronika +48 731 901913

    Dominika +48 570 901033

    Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

    Częstochowa,Gminna131

    Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

    • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
    • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
    • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
    • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń